Zubní kartáčky

TML a.s.

Informace

Výrobci

Nové produkty

Prohlédnuté produkty

Obrázek Zobrazit větší

Zubní kartáček se šungitem

G049

Nový produkt

lze čistit zuby i bez zubní pasty

Více informací

Tento produkt již není na skladě

507,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Účinky:

- antibakteriální
- antiseptický
- antioxidační účinek

Díky šungitovému postřiku je možné těmito zubními kartáčky čistit zuby bez zubní pasty! Proč? Protože Šungit má silné antibakteriální vlastnosti. K čemu je to dobré? Je to dobré například pro děti, které si odmítají čistit zuby se zubní pastou.

Šungitové zubní kartáčky jsou vyráběny korejskou společností Deo-Tech, která se specializuje na zubní kartáčky. Jsou vyrobeny na japonském zařízení. Technologie rozprašování se vypracovávala 2 roky. Podařilo se nám kontaktovat jednoho z vlastníků autorských práv těchto zubních kartáčků. A právě přes něho objednáváme tyto jedinečné zubní kartáčky z Koreje. Takže v žádném případě se nejedná o padělek.
Společnosti Deo-Tech z Jižní Koreje se podařilo vypracovat (během 2 let) unikátní zubní kartáčky s obsahem šungitu. Výzkumy ukázaly, že tyto zubní kartáčky překonají svými baktericidními účinky dokonce zubní kartáčky s ionty stříbra.
Přitom je potřeba vzít v úvahu, že šungit není toxický a je velmi přátelský k lidskému organismu. S využitím speciální technologie se vědcům podařilo „implantovat“ nejmenší částice šungitu do štětin zubního kartáčků.

Přirozený antibakteriální účinek šungitu zabraňuje tvorbě bakterií. Vstřikováním shungitu do štětin bylo možné vyvinout zubní kartáček, který přispívá k ústní hygieně. Díky měkkým štětinám tohoto zubního kartáčku lze lépe dosáhnout do mezizubních prostor a vyčistit je. Pro boj s bakteriemi není nutné pracovat s tvrdými štětinami a tlakem na zuby a dásně. Zubní kartáček se šungitem umožňuje šetrné čištění zubů a dásní. I bez zubní pasty lze zuby čistit, např. na cestách. Studie ukázaly, že tyto kartáčky mají lepší baktericidní vlastnosti než zubní kartáčky se stříbrnými ionty. Na rozdíl od běžných kartáčků, které by se měly vyměňovat každé 4 měsíce, nebo ještě častěji po infekci, mohou být kartáčky se šungitem používány mnohem déle. Když se štětiny roztříští a nakloní do strany, zubní kartáček by se měl vyměnit.

Způsob použití: Lze čistit zuby i bez použití zubní pasty

Země původu: Korea

Distributor pro ČR: TML a.s., Zábrdovická 25/2, 615 00 Brno

Balení: 1 ks
Recenze

Napsat recenzi

Zubní kartáček se šungitem

Zubní kartáček se šungitem

lze čistit zuby i bez zubní pasty