Zelené čaje

TML a.s.

Informace

Výrobci

Nové produkty

Prohlédnuté produkty

Obrázek Zobrazit větší

Černý drak - Čínský zelený čaj s jasmínem 100g

C021

Nový produkt

energie, zrak, tlak, trávení, uvolnění, uklidnění

Více informací

133,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Zelený čaj „Černý drak“ je sbíraný v horách provincie Zhejiang na pobřeží Východního moře. Husté mlhy a vlhký mořský vítr přispívají k výborné kvalitě a jemné chuti čaje.
Jasmínový čaj se připravuje tak, že se suší mladé čajové lístky spolu se svěžími květy jasmínu, které se pěstují na speciálních plantážích. Jasmínové pupeny se sbírají brzo ráno, aby se dále neotevíraly. Tyto pupeny se nechají půl dne ležet. Pupeny se postupně otevírají a šíří tak silnou vůni se sladkými, květovými, teplými tóny. Takovým způsobem dochází k aromatizaci čaje.

Díky technologii výroby jasmínového čaje dochází k zachování veškerých vitamínů a minerálních látek. Tento nápoj reguluje energii člověka, působí blahodárně na zrak, normalizuje tlak, podporuje trávení a působí příznivě na emociální stav člověka. Éterický jasmínový olej spolu s čajem má uvolňující a uklidňující účinek, zlepšuje náladu, odstraňuje ztuhlost a skleslost. Tento jasmínový čaj, jemný a příjemný, zahřeje ve vlhkém a chladném počasí a výborně zahání žízeň v horkých dnech.

Příprava: Na přípravu tohoto čaje použijte čistou vodu. Přiveďte ji do varu. Nechejte chvíli vychladnout. Do konvičky na čaj dejte o 1 čajovou lžičku čaje navíc, než je hrníčků. Nechejte 3-5 minut louhovat.

Složení: 97% elisovaný zelený čaj velké listy, 3% květy jasmínu

Balení: 100 g


Recenze

Napsat recenzi

Černý drak - Čínský zelený čaj s jasmínem 100g

Černý drak - Čínský zelený čaj s jasmínem 100g

energie, zrak, tlak, trávení, uvolnění, uklidnění