Zelené čaje

TML a.s.

Informace

Výrobci

Nové produkty

Prohlédnuté produkty

Obrázek Zobrazit větší

Černý drak čínský zelený čaj se zázvorem 100g

C119

Nový produkt

obranyschopnost, trávení, únava, zahřátí, antioxidační, uklidňující

Více informací

86,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

V provincii Yunnan je čaj známý přes 2 000 let. Právě zde, v horských oblastech, se ručně sbírá zelený čaj „Černý drak“. Lístky zeleného čaje zachovávají maximum vitamínů a minerálních látek, které se lehce extrahují do čajového nálevu, a náš organismus je pak lehce vstřebává.
Už v dávných dobách se v Číně snažili přidat k tradiční chuti zeleného čaje speciální, neopakovatelný podtón. Mistři čajových rituálů mnoho věků pomalu a pečlivě vytvářeli a ochutnávali různé druhy čajových nálevů s různými bylinami čínské národní medicíny.
Zelený čaj ve spojení se zázvorem má antioxidační a uklidňující účinek a posiluje obranyschopnost organismu. Zázvor obsahuje velké množství vitamínů, minerálních látek a aminokyselin. Jeho chemické složení je dosti složité a obsahuje více než 400 sloučenin. Právě proto je jeho chuť a aroma vytříbené a originální a účinné látky prakticky nespočitatelné.
Zelený čaj se zázvorem podporuje trávení a kořeněné aroma nápoje odstraňuje zvýšenou únavu, zvadlost a netečnost.
Tento čaj si oblíbí všechny věkové kategorie. Zelený čaj „Černý rak“ se zázvorem svým vytříbeným a příjemným aroma Vám dodá energii a pohodu.

Příprava: Vodu přiveďte do varu. Nechejte chvíli vychladnout. Použijte 1 čajovou lžičku čaje na 1 hrníček. Zalijte a nechejte 3-5 minut louhovat.

Složení: 97% nelisovaný zelený čaj, 3% nastrouhaný přírodní zázvor

Balení: 100 g


Recenze

Napsat recenzi

Černý drak čínský zelený čaj se zázvorem 100g

Černý drak čínský zelený čaj se zázvorem 100g

obranyschopnost, trávení, únava, zahřátí, antioxidační, uklidňující