Zelené čaje

TML a.s.

Informace

Výrobci

Nové produkty

Prohlédnuté produkty

Obrázek Zobrazit větší

Černý drak - Čínský zelený Oolong čaj se ženšenem 100g

C107

Nový produkt

Tento produkt již není na skladě

184,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Tento unikátní čaj s přidaným ženšenem roste na vysokohorských plantážích provincie Yunnan. Účinky ženšenu jsou legendární a čaj se ženšenem je jeden z nejpopulárnějších aromatických čajů v Asii. K přípravě čaje Oolong se sbírají zralejší čajové lístky než na přípravu zeleného čaje. Po procesu částečné fermentace se Oolong „rozpadá“ do rozdrceného na prášek kořenu ženšenu. Díky slabé fermentaci čajového listu dochází k zachování veškerých vitamínů a minerálních látek, aktivuje se kofein a vytvářejí se podmínky vhodné k tvorbě nových éterických olejů a sloučenin. Nejen pozitivní účinek ženšenu, ale i příjemná sladká chuť činí tento čaj cenným mezi milovníky originálních nápojů, obdivovateli východní kultury a zastánci zdravého životního stylu.

Ženšenový Oolong má povzbuzující účinek a dobře prohřívá v chladném počasí. Bohatá, nasládlá chuť ženšenu nutí si tento čaj vychutnat pomalu a po malých doušcích. Tento prospěšný nápoj zanechá příjemnou chuť po příjemném posezení s rodinou u čaje.

Příprava: Na přípravu tohoto čaje použijte čistou vodu. Přiveďte ji do varu. Nechejte chvíli vychladnout. Do konvičky na čaj dejte o 1 čajovou lžičku čaje navíc, než je hrníčků. Nechejte 3-5 minut louhovat.

Složení: 97% nelisovaný lístkový zelený čaj, 3% ženšen

Balení: 100 gRecenze

Napsat recenzi

Černý drak - Čínský zelený Oolong čaj se ženšenem 100g

Černý drak - Čínský zelený Oolong čaj se ženšenem 100g

povzbuzení