Zelené čaje

TML a.s.

Informace

Výrobci

Nové produkty

Prohlédnuté produkty

Obrázek Zobrazit větší

Černý drak - Čínský zelený čaj se šípkem 100g

C023

Nový produkt

posílení organismu

Více informací

83,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

V provincii Yunnan je čaj známý přes 2 000 let. Právě zde, v horských oblastech, se ručně sbírá zelený čaj „Černý drak“. Lístky zeleného čaje zachovávají maximum vitamínů a minerálních látek, které se lehce extrahují do čajového nálevu, a náš organismus je pak lehce vstřebává.

Už v dávných dobách se v Číně snažili přidat k tradiční chuti zeleného čaje speciální, neopakovatelný podtón. Mistři čajových rituálů mnoho věků pomalu a pečlivě vytvářeli a ochutnávali různé druhy čajových nálevů s různými bylinami čínské národní medicíny.
Zelený čaj se výborně doplňuje s plody šípku, neboť plody tohoto keře jsou známé tím, že obsahují velké množství vitamínů, a díky tomu je šípek hodně využívaný v každé lidové medicíně.

V šípkových plodech najdeme hodně vitamínů, karotin a kyselinu askorbovou. V množství karotenu se šípek vyrovná rakytníku, meruňce, mrkvi, pomeranči a kaki. Šípek díky tříslovinám a éterickým olejům posiluje organismus. Jako zdroj vitamínů podporuje obranyschopnost organismu. Už jenom pár plodů šípku Vám doplní denní dávku vitamínů.

Příprava: Vodu přiveďte do varu. Nechejte chvíli vychladnout. Použijte 1 čajovou lžičku čaje na 1 hrníček. Zalijte a nechejte 3-5 minut louhovat.

Složení: 97% nelisovaný lístkový zelený čaj, 3% drcené plody šípku

Balení: 100 g
Recenze

Napsat recenzi

Černý drak - Čínský zelený čaj se šípkem 100g

Černý drak - Čínský zelený čaj se šípkem 100g

posílení organismu