Sypané

TML a.s.

Informace

Výrobci

Nové produkty

Prohlédnuté produkty

Obrázek Zobrazit větší

Čaga fytočaj sypaný 50g

C054

Nový produkt

Tento produkt již není na skladě

168,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Čaga patřící mezi chorošovité houby rostoucí na břízách, je již od 16. století tradičním prostředkem ruského lékařství a léčitelství. Vyniká širokou škálou obsažených biologicky aktivních látek, z nichž mezi nejvýznamnější patří tzv. chromogenní komplex - speciální fenolické látky příbuzné huminovým kyselinám. Použití čagy v doplňcích stravy se dnes rozšiřuje po celém světě a tento unikátní produkt dnes patří mezi nejoceňovanější a nejoblíbenější houby.

Složení: rezavec šikmý – čaga (Inonotus obliquus), drcená plodnice.

Postup přípravy: 1 čajovou lžičku (1,5 - 2 g) drcených plodnic zalít 1 sklenicí cca 200 ml (2 dcl) vařící vody, opatrně vařit po dobu 15 - 20 minut, po ochlazení odvar procedit.

Doporučené dávkování: 1 sklenice odvaru 2 x za den, nejlépe během jídla. Denní dávka 1 sklenice odpovídá odvaru ze 1,5 – 2 g plodnice čagy a obsahuje minimálně 16 mg chromogenního komplexu.

Doporučená doba užívání: 1 měsíc.

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí!
Uchovávejte v originálním obalu na suchém a tmavém místě při teplotě do 250 C. Připravený odvar uchovávejte v chladničce. Nepřekračujte doporučené dávkování.
Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nedoporučuje se při individuální nesnášenlivosti některé složky přípravku.

Země původu: Rusko

Doplněk stravy.

Balení: 50 g
Recenze

Napsat recenzi

Čaga fytočaj sypaný 50g

Čaga fytočaj sypaný 50g