Šungit na úpravu vody

TML a.s.

Informace

Výrobci

Nové produkty

Prohlédnuté produkty

Obrázek Zobrazit větší

Šungit drť-aktivátor vody v papírovém pytlíku 500g

G053

Nový produkt

přírodní čistič vody, mění obyčejnou vodu na strukturovanou vodu

Více informací

Tento produkt již není na skladě

335,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Přírodní filtr a aktivátor vody

Šungit obsahuje fullerenům podobný uhlík. Fullereny jsou matricí života, jak je nazývají vědci. Fullereny harmonizují a strukturují vodu tak, aby začala působit právě na nemocné buňky organismu. Díky své unikátní struktuře šungitová voda nejen pomáhá odstranit mnohé nemoci, ale i omlazuje organismus.

Strukturovaná voda je voda s pravidelnou strukturou, která v sobě nese životní sílu. Pro zdravý a dlouhotrvající život organismu je potřebná strukturovaná voda (struktura blízká vnitrobuněčné tekutině). Taková voda udržuje „gen života“ a takové vodě se říká „Živá“. Strukturovaná voda představuje dobře organizovanou strukturu, která má tvar vločky. Právě tuto „Živou“ vodu můžeme získat s pomocí ŠUNGITU.

Šungit je minerál s unikátními vlastnostmi. Jako zrcadlo odráží magnetické vlny. Odstraňuje bolest při přímém kontaktu, posiluje imunitu proti velkému množství nemocem.

Šungitová voda má uzdravující a omlazující účinek na organismus:

činí pokožku pružnější, posiluje vlasy a obnovuje jejich lesk, zklidňuje a odstraňuje podráždění, svědění, vyrážku. Navíc voda se šungitem se naplňuje mikroelementy.

Každodenní umývání šungitovou vodou, vyhlazuje vrásky, zlepšuje pružnost pokožky, dodává ji zdravý vzhled. Tato jednoduchá procedura při pravidelné aplikaci může přispět k odstranění zanícení, akné, odstraňuje zarudnutí, šupinatění. Obklady se šungitovou vodou pomáhají urychlit hojení ran, pořezání, přispívají k rychlému hojení popálenin. S pomocí
těchto obkladů se léčí artritida, artróza, varikóza (rozšířené žilky).

Způsob přípravy: Předběžně přefiltrovanou vodu nalijte do smaltované nebo skleněné nádoby a položte do ní předběžně umytý šungit-100 g na 1 L vody. Již za 30 minut získává voda antibakteriální vlastnosti a až za 24 hodin získává voda všechny vlastnosti.
Země původu: Rusko (Karélie)

Balení: 500 gRecenze

Napsat recenzi

Šungit drť-aktivátor vody v papírovém pytlíku 500g

Šungit drť-aktivátor vody v papírovém pytlíku 500g

přírodní čistič vody, mění obyčejnou vodu na strukturovanou vodu