Směsi

TML a.s.

Informace

Výrobci

Nové produkty

Prohlédnuté produkty

Obrázek Zobrazit větší

Aroma kompozice éterických olejů "Uklidňující" 10ml

K229

Nový produkt

 uvolnění, napětí, deprese, melancholie, odvádí toxiny; celulitida, obezita

Více informací

103,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Použití: na aromaterapii a jako surovina na obohacení kosmetických prostředků.

Tato směs uvolňuje, odstraňuje napětí, depresi, melancholii, apatii, únavu. Zlepšuje koncentraci. Doporučuje se při zatížení očí (práce s počítačem). Tonizuje činnost srdce a cév. Zlepšuje chuť k jídlu. Usnadňuje odvádění toxinů.
V kosmetologii se používá na normalizaci metabolismu vody a tuků v pokožce a vlasech; při celulitidě a obezitě.

Způsob použití:

Aromaterapie: Do horní části (misky) aromalampy přidejte 2 polévkové lžíce teplé vody a do ní pak přidejte 1-2 kapky na 3 m2 místnosti. Trvání terapie je 30 minut.

Studená inhalace: Na ubrousek aplikujte 3-5 kapek směsi a udělejte 10-20 pomalých hlubokých nádechů a poté 5-7 krátkých vdechů a výdechů. Opakujte 2-5 krát s přestávkou 1 minuta.

Aroma koupel: Do 1polévkové lžíce emulgátoru (mořská sůl, med, pěna do koupele) přidejte 3-7 kapek této kompozice. Tuto směs rozpusťte v 0,5 l teplé vody. Tuto směs přidejte do vody ve vaně. Poté můžete přijímat koupel 10-20 minut.

Aroma sprcha: Do sprchového gelu nebo tekutého mýdla aplikujte 2-3 kapky této kompozice (nebo 2-3 kapky kompozice smíchejte s 1 polévkovou lžící rostlinného oleje). Aplikujte na tělo (kromě obličeje a pohlavních orgánů). Opláchněte vodou.

Sauna: Připravte si aromatizovanou vodu: 5-10 kapek kompozice s 1-2 polévkovými lžícemi medu nebo mořské soli. Tuto směs rozpustit v 500 ml vody.

Masáž: Účinek masáže můžete posílit tím, že k 10-15 ml masážního krému nebo oleje přidáte 3-7 kapek této kompozice.

Kosmetické přípravky: K 1 dezertní lžičce kosmetického přípravku (krému, gelu, toniku, šampónu, balzámu) přidáte 3-5 kapek kompozice.

Ingredients: Citrus Limon Fruit Oil, Citrus Sinensis Peel Oil Expreessed, Cymbopogon Flexuosus Herb Oil, Lavandula Angustifolia Oil.

Éterické oleje: citrón, pomeranč, citrónová tráva, levandule.

Upozornění: Pouze na vnější použití. Neužívat při nesnášenlivosti na složky přípravku. Neužívat na pokožku v nezředěném stavu. Při zasažení očí opláchnout pod proudem tekoucí vody.

Země původu: Ukrajina

Balení: 10 ml

Recenze

Napsat recenzi

Aroma kompozice éterických olejů "Uklidňující" 10ml

Aroma kompozice éterických olejů "Uklidňující" 10ml

 uvolnění, napětí, deprese, melancholie, odvádí toxiny; celulitida, obezita