Směsi

TML a.s.

Informace

Výrobci

Nové produkty

Prohlédnuté produkty

Obrázek Zobrazit větší

Aroma kompozice éterických olejů "Vůně smyslnosti" 10ml

K475

Nový produkt

únava, napětí, zvracení, točení hlavy; erotizující účinek, podporuje sexuální aktivitu

Více informací

116,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Použití: na aromaterapii a jako surovina na obohacení kosmetických prostředků.
Tato směs má tonizující a prohřívající účinek. Působí jako imunostimulátor, odstraňuje únavu, napětí. Pomáhá při zvracení, točení hlavy. Má erotizující účinek a podporuje sexuální aktivitu.
V kosmetologii se používá při akné, plísňovému onemocnění pokožky a na péči o problematickou pleť.

Způsob použití:

Aromaterapie: Do horní části (misky) aromalampy přidejte 2 polévkové lžíce teplé vody a do ní pak přidejte 1-2 kapky na 3 m2 místnosti. Trvání terapie je 30 minut.

Inhalace: Na ubrousek aplikujte 3-5 kapek směsi a udělejte 10-20 pomalých hlubokých nádechů a poté 5-7 krátkých vdechů a výdechů. Opakujte 2-5 krát s přestávkou 1 minuta.

Aroma koupel: Do 1polévkové lžíce emulgátoru (mořská sůl, med, pěna do koupele) přidejte 3-7 kapek této kompozice. Tuto směs rozpusťte v 0,5 l teplé vody. Tuto směs přidejte do vody ve vaně. Poté můžete přijímat koupel 10-20 minut.

Aroma sprcha: Do sprchového gelu nebo tekutého mýdla aplikujte 2-3 kapky této kompozice (nebo 5-7 kapek kompozice smíchejte s 1 polévkovou lžící rostlinného oleje). Aplikujte na tělo (kromě obličeje a pohlavních orgánů). Opláchněte vodou.

Sauna: Připravte si aromatizovanou vodu: 5-10 kapek kompozice s 1-2 polévkovými lžícemi medu nebo mořské soli. Tuto směs rozpustit v 500 ml vody.

Masáž: Účinek masáže můžete posílit tím, že k 10-15 ml masážního krému nebo oleje přidáte 3-7 kapek této kompozice.

Kosmetické přípravky: K 1 dezertní lžičce kosmetického přípravku (krému, gelu, toniku, šampónu, balzámu) přidáte 3-5 kapek kompozice.

Ingredients: Eugenia Caryophyllus Flower Oil, Cananga Odorata Flower Oil, Cinnamomum Zeylanicum Leaf Oil, Citrus Limon Fruit Oil, Aniba Rosaeodora Wood Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Rosa Gallica Flower Oil.

Éterické oleje: hřebíček, kananga vonná, skořice, citrón, růžové dřevo, levandule, růže

Upozornění: Pouze na vnější použití. Neužívat při nesnášenlivosti na složky přípravku. Neužívat na pokožku v nezředěném stavu. Při zasažení očí opláchnout pod proudem tekoucí vody.

Země původu: Ukrajina

Balení: 10 ml

Recenze

Napsat recenzi

Aroma kompozice éterických olejů "Vůně smyslnosti" 10ml

Aroma kompozice éterických olejů "Vůně smyslnosti" 10ml

únava, napětí, zvracení, točení hlavy; erotizující účinek, podporuje sexuální aktivitu