Směsi

TML a.s.

Informace

Výrobci

Nové produkty

Prohlédnuté produkty

Obrázek (1097) Zobrazit větší

Aroma kompozice éterických olejů Beran 10ml

K479

Nový produkt

harmonizace těla a duše

Více informací

115,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Tato řada je tvořená originálními aroma kompozicemi éterických olejů. Tyto kompozice mají neopakovatelnou vůni, která má svůj vlastní „zvuk“, jenž může být Vaší „notou“ individuality. Hlavním cílem této aroma kompozice je zlepšení celkového stavu člověka a to tak, že dojde k harmonizaci těla, emocionality a duše. Podpoří se tak zájem okolí o Vaši osobu, i v intimní sféře, pomůže Vám získat harmonii těla a emocionální rovnováhu, upraví se celkový tonus organismu, nálada, vitalita a jasnost rozumu.

Složení jednotlivých aroma kompozic je pečlivě sestaveno podle účinků jednotlivých složek i podle toho, jak se která složka hodí k určitému znamení zvěrokruhu.
Je všeobecně známo, že každé znamení zvěrokruhu má svoji vůni. Tato vůně je vhodná pro znamení Beran. Aroma kompozice obsahuje 100% éterické oleje citrón, rozmarýn, santalové dřevo, růžové dřevo, máta.

Způsob použití: do aromalampy 3-5 kapek na 15m2, teplá inhalace 1-2 kapky na1-2 litry horké vody, studená inhalace 2-3 kapky, do vany 3-5 kapek, do sauny 3-5 kapek na 500 ml vody, na masáže 2 - 3 kapky, aromatizace kosmetických přípravků a šampónů 2-5 kapek na 10 g základu, jako voňavka.

Upozornění: Pouze na vnější použití. Zabraňte kontaktu s očima. Při zasažení očí, propláchnout pod proudem tekoucí vody. Neužívat při individuální nesnášenlivosti jednotlivých složek přípravku.

Balení: 10 ml

Recenze

Napsat recenzi

Aroma kompozice éterických olejů Beran 10ml

Aroma kompozice éterických olejů Beran 10ml

harmonizace těla a duše