Směsi bylin

TML a.s.

Informace

Výrobci

Nové produkty

Prohlédnuté produkty

Obrázek (129) Zobrazit větší

Trikardin - extrakt 50ml 2/2025

E025

Nový produkt

srdce, cévy, podráždění, stres, spánek, kardiovaskulární soustava, krevní tlak

Více informací

190,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Trikardin je určený pro péči o srdce a cévy. Kozlík zklidňuje při podráždění, stresech a nervovém vypětí, usnadňuje usínání a normalizuje přirozený spánek. Přispívá k optimální relaxaci, psychickému i fyzickému oddechu, pomáhá lépe snášet náročný životní styl. Hloh podporuje srdeční funkci a krevní cirkulaci, přispívá k lepšímu okysličení krve, pomáhá v případech nervového vypětí a stresu. Srdečník podporuje zdravou funkci kardiovaskulární soustavy a udržování normálního krevního tlaku. Zklidňuje při psychické podrážděnosti, nadměrné fyzické námaze a hyperaktivitě.

Složení: kozlík lékařský extrakt 100 mg (odpovídá 50 mg suché hm. kozlíku), hloh extrakt 200 mg (odpovídá 200 mg suché hm. hlohu), srdečník obecný extrakt 100 mg (odpovídá 50 mg suché hm. hlohu), v 68,4% alkoholu v denní dávce 36 kapek.

Dávkování: 12 kapek 3 x za den před jídlem, lze smíchat s čajem nebo jinou tekutinou. Průměrná doba užívání by neměla významně překročit 30 dní.

Upozornění: Není určeno pro děti do 12 let. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Před použitím protřepejte, případná usazenina není na závadu.

Doplněk stravy

Balení: 50 ml

Recenze

Napsat recenzi

Trikardin - extrakt 50ml 2/2025

Trikardin - extrakt 50ml 2/2025

srdce, cévy, podráždění, stres, spánek, kardiovaskulární soustava, krevní tlak