sleva 30%

TML a.s.

Informace

Výrobci

Nové produkty

Prohlédnuté produkty

Obrázek (252) Zobrazit větší

Bylinný sirup s mumiem 100ml

S029

Nový produkt

AKCE: 30% SLEVA, TRVANLIVOST: 1/2022


krvetvorba, obranyschopnost, kosti, minerální látky, nervový systém, únava

Více informací

120,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Mumio je přírodní komplex obsahující četné minerály, aminokyseliny, steroidy, fosfolipidy, vitamíny a éterické oleje. Užívá se jako posilující prostředek k doplnění minerálních látek včetně stopových prvků a vitamínů. Podporuje krvetvorbu, obranyschopnost organismu, příznivě působí na strukturu kostí. Jako adaptogen pomáhá chránit organismus před nepříznivými vlivy prostředí, např. před zářením. Vitamín C podporuje funkci imunitního a nervového systému, stimuluje energetický metabolismus, přispívá ke snížení únavy a vyčerpání, má ochrannou antioxidační funkci. Lopuch podporuje přirozenou obranyschopnost organismu, posiluje vylučovací funkci, napomáhá k čištění krve. Příznivě působí na kloubní funkci a na kvalitu kůže. Kopřiva posiluje funkci ledvin a kloubů a pohybový systém. Pomáhá udržovat zdravé srdce a cévy, podporuje vitalitu, jako antioxidant chrání buňky před poškozením. Má protizánětlivý účinek. Mochna podporuje funkční stav a pohyblivost kloubů, pomáhá při revitalizaci chrupavkové tkáně. Oman helénský pomáhá odstraňovat škodlivé látky z těla, podporuje trávicí funkci i vylučovací systém.

Složení: voda, řepný cukr, kyselina askorbová - vitamín C 16 mg (tj. 20 % doporučené denní dávky) altajské mumio 11 mg, lopuch kořen 10 mg, kopřiva dvoudomá 8 mg, mochna bahenní 8 mg, oman helénský 8 mg, kyselina citrónová (kyselina), benzoan sodný (konzervant) v denní dávce 10 ml.

Dávkování: 1 čajová lžička (cca 5 ml) 2 - 3 x za den, lze smíchat s čajem nebo jinou tekutinou. Doporučená doba užívání: 2 – 3 týdny.
Upozornění: Není určeno pro děti. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Před použitím protřepejte, případná usazenina není na závadu.

Doplněk stravy

Balení: 100 ml

Recenze

Napsat recenzi

Bylinný sirup s mumiem 100ml

Bylinný sirup s mumiem 100ml

AKCE: 30% SLEVA, TRVANLIVOST: 1/2022


krvetvorba, obranyschopnost, kosti, minerální látky, nervový systém, únava