Porcované

TML a.s.

Informace

Výrobci

Nové produkty

Prohlédnuté produkty

Obrázek Zobrazit větší

Teavit: Kurilský čaj "Ivan-čaj" s ostružiníkem moruškou 20x1,5g

C038

Nový produkt

vrbovka úzkolistá, vitamín C

Více informací

Tento produkt již není na skladě

87,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Listy a květy Ivan-čaje jsou sbírány v ekologicky čistých oblastech Novgorodského kraje. Využíváme současnou technologii fermentace a sušení infračervenými, karbonovými lampami v šetrném režimu. Ve výrobku jsou zachovány veškeré prospěšné látky.

Nejstarší a nejvíce prospěšný čaj na planetě. Zmínku o tomto čaji najdeme ve starých rukopisech, kde je nazýván „Bohatýrským čajem“. Do 19. století Rusko jiné čaje neznalo.

Export tohoto „ruského čaje“ patřil mezi přední vývozní artikle. Hlavním odběratelem tohoto čaje byla Anglie, Francie a Rakousko. „Ruský čaj“ byl vždy ceněný za své chuťové a prospěšné vlastnosti. Co se týče množství mikroelementů, tak tento čaj překonává jak černý, tak i zelený čaj, a hlavně neobsahuje kofein (tein). V Kurilském čaji najdete 6,5x více vitamínu C, než v citrónu.

Složení: listy „Ivan-čaje“ (vrbovka úzkolistá) – fermentované a granulované 70%, plody ostružiníku morušky 7%, černá jeřabina (arónie) 6%, maliny list 3%, růže májová-šípky 5%, čaga 4%, jablko 3%, meduňka – list 2%.

Způsob přípravy: 1 sáček vložte do hrníčku a zalijte 200 ml vroucí vodou. Nechejte louhovat 5-10 minut. Díky účinkům kurilského čaje jej lze zalévat i vícekrát.

Skladování: Skladujte při teplotě max. do +25oC, při relativní vlhkosti vzduchu max. 75%.

Země původu: Rusko

Balení: 20x1,5 g

Recenze

Napsat recenzi

Teavit: Kurilský čaj "Ivan-čaj" s ostružiníkem moruškou 20x1,5g

Teavit: Kurilský čaj "Ivan-čaj" s ostružiníkem moruškou 20x1,5g

vrbovka úzkolistá, vitamín C