Péče o oční okolí

TML a.s.

Informace

Výrobci

Nové produkty

Prohlédnuté produkty

Obrázek Zobrazit větší

DIZAO: 2-fázová Boto maska s boto gelem s hyaluronovou výplní vrásek: 6g, 36g

K2274

Nový produkt

Tento produkt již není na skladě

144,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Komplexní výplň mimických vrásek.

• Okamžitý účinek
• bez parabenů, silikonů, toxinů a propylenglykolu

1. krok: Boto gel s hyaluronovou výplní

2. krok: Boto pleťová maska (obličej, krk, víčka)-Hyaluronová výplň vrásek

Boto gel s hyaluronovou výplní

1. krok

Účinek: Hyaluronová výplň boto gelu, díky malé velikosti částic a uvolňujícímu účinku peptidového komplexu, proniká do vrásek a vyplňuje je zevnitř, vyhlazuje a hydratuje pokožku.


Boto pleťová maska (obličej, krk, víčka)-Hyaluronová výplň vrásek

2. krok

Účinek: Díky intenzivní hydrataci, kterou zajišťuje boto maska, se částice hyaluronové výplně několikanásobně zvětšují. Výsledkem je redukce vrásek, pleť je hebká a krásně hydratovaná. Dochází k aktivaci procesu samo obnovy: vyhlazují se mimické a stařecké vrásky, pleť se naplňuje omlazující energií, vytvářejí se nové vlákna kolagenu a elastinu, aktivují se obranné mechanismy pleti, zlepšuje se imunita a turgor, zlepšuje se dýchání pleti, vyrovnává se povrch, zpevňuje se ovál obličeje, obnovuje se ochranná funkce a hydro-lipidová rovnováha pleti, obnovuje se struktura buněk. Pleť získává mladistvý a pěstěný vzhled. Boto maska učiní Vaši pleť prostě dokonalou.

Aktivní látky: hyaluronová kyselina, peptidový komplex, ginkgo biloba, mořský kolagen, vitamíny: B, C, E.

Způsob použití: Naneste boto gel na vyčištěnou pleť, věnujte speciální pozornost vráskám, neoplachujte. Poté naneste boto masku na 15 minut. Poté odstraňte masku a opláchněte obličej vodou. Doporučuje se aplikovat masku každý den v průběhu 6 dní. Poté 1-2x týdně.

Ingredients:

Boto gel: Aqua, Glycerin, Hyaluronic Acid, Cetearyl Alcohol, Peptide Complex, Ginkgo Biloba Extract, Squalane, Marine Collagen (Sea Whip Extract), Macrocystis Pyrifera), Mushroom (Tremella Fuciformis) Polysaccharide, Muschroom (Tremella Fuciformis) Extract, Xanthan Gum, Hyaluronic Acid, Panthenol, Ascorbic Acid, Tocopherol, Sorbic Acid, Butyl Benzoate, Ethyl Benzoate, Isopropyl Benzoate, Methyl Benzoate, Parfum.


Boto maska: Aqua, Glycerin, Hyaluronic Acid, Peptide Complex, Ginkgo Biloba Extract, Marine Collagen (Sea Whip Extract), Macrocystis Pyrifera), Mushroom (Tremella Fuciformis) Polysaccharide, Muschroom (Tremella Fuciformis) Extract, Panthenol, Ascorbic Acid, Tocopherol, Sorbic Acid, Butyl Benzoate, Ethyl Benzoate, Isopropyl Benzoate, Methyl Benzoate, Parfum.

Upozornění: Pouze na vnější použití. V případě podráždění přestaňte s aplikací. Vyhněte se oblasti kolem očí. Při zasažení očí opláchněte pod proudem tekoucí vody.

Skladování: Skladujte mimo dosah dětí.

Země původu: Čína

Distributor pro ČR: TML a.s., Zábrdovická 25/2, 615 00 Brno

Balení: 1x6g, 1x36 g


Recenze

Napsat recenzi

DIZAO: 2-fázová Boto maska s boto gelem s hyaluronovou výplní vrásek: 6g, 36g

DIZAO: 2-fázová Boto maska s boto gelem s hyaluronovou výplní vrásek: 6g, 36g