PÉČE O OČI

TML a.s.

Informace

Výrobci

Nové produkty

Prohlédnuté produkty

Nové Obrázek Zobrazit větší

BOBŘÍ TAJEMSTVÍ: Aktivní ORGANELLO kapky do očí 10ml

K724

Nový produkt

Tento produkt již není na skladě

294,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Nativní přípravek na oči.

• rostlinná mléčná šťáva
• karnosin, kmenové buňky Artemie
• odstraňují únavu
• zabraňují vzniku zákalu oční čočky
• zlepšuje zrak, zabraňuje jeho zhoršení
• odstraňuje infekce a zánětliví procesy
• zmírňuje zarudnutí, podráždění

Nativní přírodní komplex na bázi mléčné šťávy rostlin a plodů s přídavkem koncentrátů přírodních složek se zvýšeným účinkem zaměřeným na obnovení zrakové funkce. Zabraňuje změnám rohovky a oční čočky, odstraňuje infekce a zánětlivé procesy.

Nativní přírodní komplex působí proti stafylokokovým infekcím, zánětlivým a alergickým poruchám oka, má vliv na změny v oční čočce a zabraňuje vzniku zákalu čočky způsobenému různými faktory.

Nativní mléčná šťáva rostlin a plodů zlepšuje kapilární oběh oka, obnovuje tonus a pružnost kapilár, a přispívá tak k obnově zrakových funkcí a zlepšuje mechanismy denního a nočního vidění.

Komplex přírodních antioxidantů – karnosinu, vitamínů C, A, E – zabraňuje změnám vidění souvisejícím s věkem, zhoršení zraku a stárnutí čočky.

Nativní koncentrát bobřího pižma pomáhá obnovit zraková nervová vlákna a citlivost na světlo, zabraňuje kapilárnímu krvácení, atrofii zrakového nervu, normalizuje tlak očního pozadí a zabraňuje poškození rohovky a poruchám vidění, jako je krátkozrakost a dalekozrakost.

Komplex bobřího pižma a kmenových buněk Artemie stimuluje činnost genů zodpovědných za zrakové funkce, zabraňuje vzniku změn zraku souvisejících s věkem, poruchám po poraněních a toxických účincích, dědičným poruchám zraku a funkcí očí.

Ingredients: Hordeum Vulgare Juice, Trifolium Pratense Juice, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Lycium Barbarum Fruit Juice, Urtica Dioica Juice, Petroselinum Crispum Juice, Vaccinium Uliginosum Fruit Juice, Vaccinium Myrtillus Fruit Juice, Agropyron Repens Root Extract, Schisandra Chinensis Fruit Extract, Fomes Fomentarius Extract, Lespedeza Capitata Extract, Usnea Barbata Extract, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Hydrolyzed Lycopersicon Esculentum Fruit Extract, Castoreum Oil, Riboflavin, Carnosine, Artemia Extract, Ascorbic Acid, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate.


Způsob použití:
Únava očí pro uvolnění napětí: Kápněte do každého oka 1 kapku 2x denně. Trvání kúry je 10 dní, poté udělejte 5 dní přestávku a kúru zopakujte. Doporučujeme 3 kúry během 6 týdnů.

Zánět očních spojivek, infekce způsobená stafylokokem, další infekční a zánětlivé procesy:
Kapejte do každého oka 2 kapky 3x denně. Trvání kúry je 5 dní, poté si udělejte přestávku 3 dny a kúru zopakujte. Doporučujeme 3 kúry během 30 dní.

Slzení, alergické reakce: Kapejte do každého oka 1 kapku 3x denně. Trvání kúry je 5 dní, poté udělejte 3 dny přestávku a kúru zopakujte. Doporučujeme 3 kúry během 30 dní.

Při glaukomu, kataraktě: Kapejte do každého oka 2 kapky 3x denně. Trvání kúry je 10 dní, poté udělejte 5 dní přestávku a kúru zopakujte. Doporučujeme 4 kúry během 2 měsíců.

Zhoršení zraku, ječné zrno: Kapejte do každého oka 2 kapky 3x denně. Trvání kúry je 5 dní, poté udělejte 3 dny přestávku a kúru zopakujte. Doporučujeme 3 kúry během 30 dnů.

Upozornění: Pouze na vnější použití. Nepoužívat při individuální nesnášenlivosti jednotlivých složek přípravku. Skladujte mimo dosah dětí.

Skladování: Skladujte při teplotě do 25 °C. Po otevření skladujte max. 30 dní.

Země původu: Rusko

Distributor pro ČR: TML a.s., Zábrdovická 25/2, 615 00 Brno

Objem: 10 ml
Recenze

Napsat recenzi

BOBŘÍ TAJEMSTVÍ: Aktivní ORGANELLO kapky do očí 10ml

BOBŘÍ TAJEMSTVÍ: Aktivní ORGANELLO kapky do očí 10ml