PÉČE O OČI

TML a.s.

Informace

Výrobci

Nové produkty

Prohlédnuté produkty

Obrázek Zobrazit větší

Naturonik: Mistr-Gen ORGANELLO Kapky do očí (s dávkovačem) 10ml

K1730

Nový produkt

oči, unavené oči, zhoršený zrak, zarudnutí, podráždění, infekce, zánět

Více informací

242,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Kapky z mléčné šťávy rostlin.

Nativní přípravek na oči.

• odstraňuje únavu
• zabraňuje zakalení čočky
• zlepšuje zrak, zabraňuje zhoršení zraku
• odstraňuje infekci, zánětlivý proces, zarudnutí a podráždění

Nativní přírodní komplex aktivních látek na základě mléčné šťávy a koncentrátů rostlin.
Přírodní složení kapek účinně odstraňuje infekční, bakteriální a zánětlivé procesy očí (konjunktivitida, stafylokoková infekce, ječné zrno, demodikóza), odstraňuje zarudnutí, únavu a podráždění očí, které jsou způsobené různými faktory včetně alergie.

Mléčná šťáva ječmene, jetelu, aloe, plodů goji, kopřivy, petržele a heřmánku přispívá ke zlepšení kapilárního krevního oběhu očí, dodává všem částem zrakového aparátu výživné látky a kyslík. Přírodní nativní komplex zabraňuje vzniku a rozvoji kataraktu (šedý zákal) a glaukomu (zelený zákal), změnám očního pozadí, čočky a svalového tonusu očních víček.
Přírodní komplex na oči se doporučuje používat jako prevence zhoršení zraku a v období silné infekce na odstranění zánětlivého procesu.

Součástí složení kapek jsou přírodní substance, které jsou zdrojem takových biologicky aktivních látek, jako je luteolin a zeaxanthin v přírodní nativní (nezměněné) formě, která se liší účinným účinkem na oči a přispívá k aktivní obnově a prevenci možných změn zrakové funkce. Kapky jsou hypoalergenní (testováno).

Ingredients: Aqua, Lycium Barbarum Fruit Extract, Vaccinium Uliginosum Berry Extract, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Ascorbic Acid, Urtica Dioica Juice, Petroselinum Crispum Juice, Fomes Fomentarius Extract, Usnea Barbata Extract, Hydrolyzed Lycopersicon Esculentum Fruit Extract, Hordeum Vulgare Juice, Trifolium Pratense Flower/Leaf/Stem Juice, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Agropyron Repens Root Extract, Lespedeza Capitata Flower/Leaf/Stem Extract, Schisandra Chinensis Fruit Extract, Carnosine, Taurine, Riboflavin, Retinol, Tocopherol.

Způsob použití:

Na unavené oči, na odstranění napětí: 1 kapka 3x denně. Kúra-10 dní, mezitím 5 dní přestávka a kúru opakovat. Doporučují se 3 kúry po dobu 6 týdnů.

Při konjunktivitidě, stafylokoku, jiných infekčních a zánětlivých procesech: 2 kapky 3x denně. Kúra-5 dní, mezitím 3 dny přestávka a kúru (5 dní) opakovat. Doporučují se 3 kúry po dobu 30 dní.

Při slzení, alergické reakci: 1 kapka 3x denně. Kúra-5 dní, mezitím 3 dny přestávka a kúru (5 dní) opakovat. Doporučuje se 6 kúr po dobu 6 týdnů.

Při glaukomu, kataraktu: 2 kapky 3x denně. Kúra-10 dní, mezitím 5 dní přestávka a kúru znovu opakovat. Doporučují se 4 kúry po dobu 2 měsíců.
Při zhoršeném zraku, ječné zrno: 2 kapky 3x denně. Kúra-5 dní, mezitím 3 dny přestávka a kúru (5 dní) opakovat. Doporučují se 4 kúry po dobu 30 dní.

Upozornění: Neaplikovat při nesnášenlivosti jednotlivých složek výrobku. Opalescence a kal na dně jsou přípustné, neboť to svědčí o přírodním složení výrobku.

Skladování: Skladujte při teplotě do +25oC. Po otevření skladovat dobře uzavřené na chladném místě max. 1 rok.

Země původu: Rusko

Objem: 10 ml


Recenze

Napsat recenzi

Naturonik: Mistr-Gen ORGANELLO Kapky do očí (s dávkovačem) 10ml

Naturonik: Mistr-Gen ORGANELLO Kapky do očí (s dávkovačem) 10ml

oči, unavené oči, zhoršený zrak, zarudnutí, podráždění, infekce, zánět