Ostatní

TML a.s.

Informace

Výrobci

Nové produkty

Prohlédnuté produkty

Obrázek Zobrazit větší

TML-Harmony 90 kapslí

T108

Nový produkt

doplněk stravy; péče o organismus v každém věku, bolestivá menstruace, detoxikace organismu, menopauza, kosti, cévy, krevní tlak, močové cesty a ledviny

Více informací

143,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

TML-harmony pomáhá v péči o ženský organismus v každém věku.

Len přispívá k menopauzálnímu komfortu, tykev působí příznivě na dolní močové cesty, pšeničné klíčky jsou nutričně vysoce hodnotnou složkou.

Aloe poskytuje předmenstruační komfort a hladký průběh menstruace, přispívá k pročišťování a detoxikaci organismu.

Kontryhel se osvědčuje při udržování klidného průběhu menstruačního cyklu, tlumí nepříjemné průvodní projevy.

Jetel pomáhá udržovat normální průběh menopauzy, omezuje související návaly horka, pocení a podrážděnost. Zvyšuje pevnost kostí i cévních stěn, pomáhá udržovat normální krevní tlak.

Řebříček podporuje funkci močových cest a ledvin, přináší komfort během menstruačního cyklu.

Složení 9 tobolek: nerafinovaný olej ze semen lnu setého 1473 mg, nerafinovaný olej z oříšků borovice limby 367 mg, nerafinovaný olej ze semen tykve obecné 275 mg, nerafinovaný olej z pšeničných klíčků 160 mg, extrakt z listu Aloe vera 4,6 mg, extrakt z natě kontryhele obecného 4,6 mg, extrakt z natě jetele lučního 4,6 mg, extrakt z natě řebříčku obecného 4,6 mg, obal tobolky: želatina.

Doporučené dávkování: 3-5 tobolek 3 x denně před jídlem. Tobolku je třeba zapít trochou vody. Doba užívání je 30 - 40 dnů, lze užívat i dlouhodobě.

Upozornění: Není určeno pro děti do 14 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nedoporučuje se při individuální nesnášenlivosti některé složky přípravku.

Skladování: Ukládejte mimo dosah dětí! Uchovávejte na suchém a temném místě při teplotě do 250 C.

Země původu: Rusko

Dovozce a distributor pro ČR: TML a.s., Zábrdovická 25/2, 615 00 Brno

Balení: 90 tobolek

Z DŮVODU NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) Č. 1924/2006 O VÝŽIVOVÝCH A ZDRAVOTNÍCH TVRZENÍCH PŘI OZNAČOVÁNÍ POTRAVIN NEMŮŽEME O TOMTO VÝROBKU UVÉST VÍCE INFORMACÍ.


Recenze

Napsat recenzi

TML-Harmony 90 kapslí

TML-Harmony 90 kapslí

doplněk stravy; péče o organismus v každém věku, bolestivá menstruace, detoxikace organismu, menopauza, kosti, cévy, krevní tlak, močové cesty a ledviny