Ostatní

TML a.s.

Informace

Výrobci

Nové produkty

Prohlédnuté produkty

Obrázek Zobrazit větší

Milona (č.5) pro ženy 100tbl.

T115

Nový produkt

menopauza, ženské orgány, prsní žlázy, obranyschopnost, hormonální rovnováha

Více informací

Tento produkt již není na skladě

260,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Přípravek Milona 5 je určen pro ochranu a harmonizaci ženských orgánů. Kopyšník a pivoňka pomáhají udržovat zdravé ženské orgány a hormonální rovnováhu, usnadňují průběh menoupauzy. Dobromysl příznivě ovlivňuje ženské zdraví, zejména normální stav a funkci prsních žláz. Rezavec (čaga) se používá pro posílení celkové harmonizace organismu a optimalizace metabolismu, jako adaptogen a k posílení obranyschopnosti. Měsíček a lékořice posilují zdraví, pomáhají v těle eliminovat změny související s věkem. Lopuch podporuje čištění krve, posiluje odolnost a přirozenou obranu těla, mořská řasa Laminaria je velmi vhodná k doplnění jódu a dalších minerálních látek i vlákniny do organismu.

Složení: dobromysl obecná 135 mg, lopuch větší 125 mg, pivoňka lékařská 75 mg, měsíček lékařský 75 mg, lékořice lysá 25 mg, kopyšník tmavý (červený kořen) 25 mg, Laminaria japonica 25 mg, rezavec šikmý (čaga) 10 mg (suché extrakty), oxid křemičitý, stearát vápenatý (plnidla) v 1 tabletě.

Doporučené dávkování: 1 tableta 2 x za den, užívat při jídle. Doporučuje se užívat po dobu 30 dní, po 10 - denní přestávce lze kúru zopakovat.

Upozornění: Není určeno pro děti. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Nedoporučuje se při individuální nesnášenlivosti některé složky přípravku.

Doplněk stravy

Balení: 100 tablet

Recenze

Napsat recenzi

Milona (č.5) pro ženy 100tbl.

Milona (č.5) pro ženy 100tbl.

menopauza, ženské orgány, prsní žlázy, obranyschopnost, hormonální rovnováha