Ostatní

TML a.s.

Informace

Výrobci

Nové produkty

Prohlédnuté produkty

Obrázek Zobrazit větší

Milona (č.8) uklidňující 100tbl.

T052

Nový produkt

zklidnění, stres, spánek, napětí, podráždění, psychika, relaxace, menopauza

Více informací

260,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Přípravek Milona 8 zklidňuje organismus a usnadňuje mu vyrovnat se s působením stresů. Chmel, dobromysl, máta a meduňka zklidňují a podporují zdravý a nerušený spánek, pomáhají organismu při relaxaci, posilují psychickou i fyzickou kondici. Chmel kromě toho optimalizuje průběh menopauzy. Kozlík příznivě ovlivňuje průběh stresových situací, napětí a podráždění a blahodárně ovlivňuje spánek. Srdečník zklidňuje a harmonizuje průběh menstruačního cyklu. Přípravek je vhodný zejména při rušném a hektickém způsobu života a při delším psychickém vypětí.

Složení: mikrokrystalická celulóza (plnidlo), srdečník obecný 100 mg, kozlík lékařský 50 mg, dobromysl obecná 50 mg, chmel otáčivý 50 mg, máta peprná 25 mg, meduňka lékařská 25 mg (suché extrakty), oxid křemičitý (plnidlo) v 1 tabletě.

Doporučené dávkování: 1 tableta 2 x za den, užívat ve druhé polovině dne.
Doporučená doba užívání 20 dní. Při narušeném spánku 1 – 2 tablety 30 minut před spaním. Doporučená doba užívání 25 dní, kúru lze opakovat 3 – 4 x za rok.

Upozornění: Není určeno pro děti. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Nedoporučuje se při individuální nesnášenlivosti některé složky přípravku.

Doplněk stravy

Balení: 100 tablet

Recenze

Napsat recenzi

Milona (č.8) uklidňující 100tbl.

Milona (č.8) uklidňující 100tbl.

zklidnění, stres, spánek, napětí, podráždění, psychika, relaxace, menopauza