Ostatní

TML a.s.

Informace

Výrobci

Nové produkty

Prohlédnuté produkty

Obrázek Zobrazit větší

Ženšen 80 tbl.

T043

Nový produkt

fyzický a psychický výkon, vitalita, mozek, paměť, imunita, stres, únava, vyčerpanost

Více informací

Tento produkt již není na skladě

321,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Extrakt z kořene ženšenu pomáhá udržovat fyzickou i psychickou výkonnost, stimuluje vitalitu. Podporuje činnost mozku, posiluje paměť. Přispívá k udržování funkce obranného systému, posiluje imunitu. Působí jako adaptogen, pomáhá lépe zvládat stresové situace, povzbuzuje při únavě a vyčerpanosti, podporuje činnost nervového systému. Pomáhá při udržování sexuálních funkcí. Blahodárně působí na stav oběhového systému, podporuje cirkulaci krve i krvetvorbu. Urychluje rekonvalescenci, oddaluje projevy stárnutí.

Složení: ženšen (Panax ginseng, korejský) extrakt 100 mg, lékořice lysá 100 mg, laktóza (plnidlo), vitamín C 10 mg (12,5 % doporučené denní dávky), škrob, stearát vápenatý (plnidla) v 1 tabletě.

Doporučené dávkování: 1 – 2 tablety za den, nejlépe při jídle, zapít sklenicí vody. Doporučuje se přípravek užívat v první polovině dne. Doporučená doba užívání: 1 – 2 měsíce.

Upozornění: Není určeno pro děti. Neužívat při nesnášenlivosti na jednotlivé složky. Nedoporučuje se užívat osobám s vysokým krevním tlakem a při nemocech kardiovaskulární soustavy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy.

Doplněk stravy

Balení: 80 tablet

Recenze

Napsat recenzi

Ženšen 80 tbl.

Ženšen 80 tbl.

fyzický a psychický výkon, vitalita, mozek, paměť, imunita, stres, únava, vyčerpanost