Nachlazení a kašel

TML a.s.

Informace

Výrobci

Nové produkty

Prohlédnuté produkty

Obrázek Zobrazit větší

Hořčičné obklady SAREPTA 10ks

K147

Nový produkt

protizánětlivý, prohřívající účinek

Více informací

55,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Pouze na vnější použití. Aplikujte pouze na pokožku.

Hořčičné obklady mají protizánětlivý a dráždivý účinek. Což je právě znakem jejich působení. Jsou vhodné při neuralgiích, radikulitidě, myositidách, bronchitidě, pneumonii a jiných onemocněních. Hořčičné obklady vytvářejí příznivý účinek na biologicky aktivní zóny a body v organismu. Díky tomu dochází ke stimulaci metabolismu v tkáních a orgánech. Doporučuje se jako profylaktický prostředek při celkové malátnosti a při snížení celkového životního tonusu organismu.

Složení: hořčičný prášek, hořčičná buničina, drcená hořčičná semínka

Jednotlivé sáčky jsou vyrobené z laminovaného papíru a termopapíru nebo netermo papíru porézního, který je rozdělený pomocí perforace na čtyři sáčky, které jsou rovnoměrně naplněné hořčičnou směsí žluté barvy s černými tečkami, bez hrudek, se specifickou vůní hořčičného prášku.

Způsob použití: Před aplikací sáček (4 buňky) setřást v horizontální poloze tak, aby došlo k rovnoměrnému rozdělení hořčičné směsi ve všech buňkách. V této poloze ponořte sáček na několik sekund do teplé vody. Poté položte sáček pórovitou stranou na pokožku v oblasti bolesti. Přitiskněte s pomocí suchého ručníku. Jakmile ucítíte, že obklad silně pálí, můžete jej odstranit.

Upozornění: Nepoužívat při tuberkulóze, při zhoubných nádorech, varikóze. Neaplikovat na poškozenou pokožku. U některých osob může vyvolat přecitlivělost v podobě svědivé vyrážky nebo lokálního zanícení pokožky. Zabraňte kontaktu s očima.

Skladování: Skladujte při teplotě od 4oC do 25oC, při relativní vlhkosti 65%.

Země původu: Ukrajina

Balení: 10 ks
Recenze

Napsat recenzi

Hořčičné obklady SAREPTA 10ks

Hořčičné obklady SAREPTA 10ks

protizánětlivý, prohřívající účinek