Lžičky a naběračky

TML a.s.

Informace

Výrobci

Nové produkty

Prohlédnuté produkty

Obrázek Zobrazit větší

Cedrová čajová lžicka (1ks)

R026

Nový produkt

55,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Chcete vnést do svého domova vůni a čistotu cedrových lesů tajgy? Všechno, co zručná ruka mistra vyrobí z cedrového dřeva, zachová úžasné vlastnosti tohoto stromu. Cedr žije až půl tisíciletí, hromadí v sobě prospěšné vlastnosti a velkoryse je dává lidem.

Cedrové dřevo je měkké, poddajné, takže všechny výrobky z cedru, dokonce i jednoduché nádobí do kuchyně, je krásné, pohodlné, snadno se z něho konzumuje jídlo, je odolné a nevylučuje škodlivé látky a je šetrné k životnímu prostředí.

Přirozený vzor každého řezu cedrového dřeva je jedinečný. Ale nejde jenom o krásu. Díky přirozené plasticitě cedrové výrobky během přirozeného sušení nepraskají, zachovávají si svůj původní tvar a vlastnost odpuzovat vlhkost, což je důležité zejména u dřevěných kuchyňských potřeb.

Nádobí vyrobené ze sibiřského cedru, kromě antiseptických a dezinfekčních vlastností, navrací Vašemu domovu jeho původní přirozenou čistotu.

Úžasný cedrový strom je nejen zdrojem lahodných a zdravých oříšků, je také skutečně léčivým stromem, jehož jehličí čistí vzduch.

Hlavní tajemství cedru spočívá v jeho esenciálních olejích, které chrání strom před nemocemi. Stejné oleje jsou konzervovány v cedrovém nádobí. Kromě jemné vůně mají ochranný, antiseptický účinek.

Mimochodem, proto za starých časů byly hodně ceněny cedrové sudy a kádě - uchovávali jídlo déle. A pohodlné cedrové lžíce se daly předávat z generace na generaci, a vždy byly tak zachovalé, že vypadaly jako nové. A dnes lidé rádi tento dar přírody využívají.

Materiál: borovice sibiřská (Pinus Sibirica)

Země původu: Rusko

Dovozce a distributor pro ČR: TML a.s., Zábrdovická 25/2, 615 00 Brno

Balení: 1 ksRecenze

Napsat recenzi

Cedrová čajová lžicka (1ks)

Cedrová čajová lžicka (1ks)