Koule

TML a.s.

Informace

Výrobci

Nové produkty

Prohlédnuté produkty

Obrázek (1278) Zobrazit větší

Šungit koule 3cm (1ks) (bez podstavce)

G106

Nový produkt

KOULE JE BEZ PODSTAVCE, cvičení, masáž

Více informací

349,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

ŠUNGIT je nejstarší minerál na planetě obsahující uhlík. Od diamantu a grafitu se šungit liší svou strukturou. Molekuly tohoto uhlíku jsou svou strukturou podobné fotbalovému míči a nazývají se FULLERENY. Tento karelský šungit je uložen v nejstarších vrstvách zemské kúry, jejichž stáří je více než 2 miliardy let. O důležitosti odhalení fullerenů hovoří i fakt, že skupina anglických vědců za něj získala Nobelovu cenu.

Nejkvalitnější šungit se nachází v Karélii. Prvním dovozcem šungitu v ČR se stala společnost TML a.s., která se zabývá velkoobchodním a maloobchodním prodejem šungitu a šungitových výrobků už 10 let.

Zaručujeme kvalitu a pravost šungitu. Šungit dovážíme výhradně z Karélie.

VZHLED ŠUNGITU

Neleštěný a neopracovaný šungit má šedou až šedočernou barvu. Kdežto leštěný šungit má černou lesklou barvu. Občas můžeme na šungitu najít světlé žilky pyritu. Tyto žilky zvyšují kvalitu kamene a šungit s těmito žilkami je občas dražší, než ten bez žilek.

MASÁŽNÍ KOULE ZE ŠUNGITU

Mladým lidem pravidelná cvičení s koulemi dávají bystrost mysli a sílu rukou, starším lidem pak pomáhají se zbavit zácpy a pocitu znecitlivění končetin, dlouhodobě udržují paměť na vysoké úrovni a též i mozkovou způsobilost, pomáhají bojovat s únavou, vyhnout se zbytečným strachům.

Cviky s šungitovými koulemi zlepšují krevní oběh, normalizují tlak, odstraňují křeče, třas rukou, zlepšují pohyblivost kloubů, napomáhají sladění pravé a levé mozkové hemisféry. Koule mohou být použité pro relaxační a meditační účely. S koulemi můžeme cvičit kdykoliv a kdekoliv.

Pozitivní vliv masáží šungitovými koulemi se vysvětluje vlastnostmi šungitu a také energetickou vazbou existující mezi zápěstím a centrální nervovou soustavou. Kromě toho na prstech a dlaních rukou se nachází aktivní body, které mají přímou souvislost s vnitřními orgány a ovlivňují jejích funkčnost. Dle výsledků a efektivity můžeme cviky se šungitovými koulemi zařadit mezi nejlepší prostředky pro udržování vysoké práceschopností a aktivní dlouhověkostí.

POZOR! Šungitové výrobky mohou ze začátku špinit ruce. Není to závada, ale přirozená vlastnost šungitu.

Všeobecná doporučení pro cvičení s koulemi:

• pro ozdravný trénink není nutné dělat složité triky či vyvíjet abnormální námahu, dobré výsledky přinesou i ty nejjednodušší cviky: tření koule v dlani, otáčení dvou koulí v dlani ve směru a protisměru hodinových ručiček
• je nutné dodržovat pravidelnost cvičení a postupně zvyšovat zátěž
• doporučujeme střídat cviky se stisky a cviky na rotační pohyby, je však nutné se vyhnout bolestivých pocitů
• při cvičení není doporučováno napětí nezainteresovaného svalstva, které není ve skupině již procvičujeme (sval ramenní, rameno, krk a záda) a také se vyvarovat zbytečných pohybů (zaklánění hlavy, zvedáni ramen a rozpažování)
• na začátku se doporučuje vybrat si koule středních rozměrů, po zvládnutí základních cviků si pořídit koule různých velikostí, pro dosažení rozmanitého napětí provádět cviky se 3-4 koulemi
• doporučujeme vykonávat cviky nejméně 10 min denně
• snažte se nedívat během cvičení na koule, nýbrž se zaměřte na pocity ve Vašich rukou, které Vám cviky přinášíRecenze

Napsat recenzi

Šungit koule 3cm (1ks) (bez podstavce)

Šungit koule 3cm (1ks) (bez podstavce)

KOULE JE BEZ PODSTAVCE, cvičení, masáž