KAPKY

TML a.s.

Informace

Výrobci

Nové produkty

Prohlédnuté produkty

Obrázek Zobrazit větší

Glysterix kapky 30ml

E045

Nový produkt

trávicí trakt, imunita, žaludek, střeva

Více informací

130,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Glysterix kapky jsou určeny k péči o trávicí trakt a imunitní systém. Vratič zvyšuje sekreci žláz gastrointestinálního systému, pomáhá udržovat svalstvo trávicí soustavy v normálním stavu, podporuje funkci střevního traktu. Lékořice chrání buňky před oxidačním stresem, podporuje imunitní systém. Usnadňuje trávení, pomáhá udržovat normální funkci sliznic žaludku a tenkého střeva. Ořešák přispívá k pravidelné funkci střevního traktu, zvyšuje fyziologickou odolnost organismu. Eukalypt blahodárně působí na horní dýchací cesty. Vitamin C podporuje normální funkci imunitního systému, zvyšuje vstřebávání železa do organismu. Hřebíček pomáhá udržovat dobré trávení, podporuje krevní oběh.

Složení. Obsah maximální dávky 80 kapek: čištěná voda, vratič obecný extrakt 360 mg, lékořice lysá extrakt z kořene 217 mg, ořešák královský extrakt z listu 217 mg, eukalypt kulatoplodý extrakt z listu 195 mg, vitamín C (kyselina L-askorbová) 90 mg (112 % referenční hodnoty příjmu), emulgátor: polyetylénglykol, hřebíček éterický olej 75 µg.

Doporučené dávkování: dospělí a děti od 12 let 15 – 20 kapek 3 - 4 x za den, zapít vodou nebo ovocnou šťávou. Děti od 6 do 12 let 5 – 10 kapek 3 x za den.

Doporučená doba užívání: 24 – 30 dnů.

Upozornění: Není určeno pro děti do 6 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nedoporučuje se při individuální nesnášenlivosti některé složky přípravku.

Skladování: Ukládejte mimo dosah dětí! Uchovávejte na tmavém místě při teplotě max. 250 C.

Země původu: Ukrajina
Doplněk stravy.

Balení: 30 ml

Recenze

Napsat recenzi

Glysterix kapky 30ml

Glysterix kapky 30ml

trávicí trakt, imunita, žaludek, střeva