BYLINNÉ SIRUPY

TML a.s.

Informace

Výrobci

Nové produkty

Prohlédnuté produkty

Obrázek Zobrazit větší

Altajský buket Štítná žláza 250ml

N066

Nový produkt

štítná žláza, psychika, srdce, cévy, dutina ústní, krk, hlasivky, trávení, imunita, mozek

Více informací

Tento produkt již není na skladě

210,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Balzám je určený k péči o štítnou žlázu. Kozlík přispívá k dobré psychické pohodě, příznivě působí na správnou funkci srdce a cév. Mateřídouška zklidňuje ústní dutinu, krk a hlasivky při podráždění, podporuje trávení – žaludeční a střevní funkci. Laminaria poskytuje tělu jód, který je důležitý pro správnou funkci štítné žlázy. Rozchodnice přispívá k normální krevní cirkulaci, pomáhá udržovat správnou mozkovou funkci a optimální mentální aktivitu.

Složení: voda, cukr, kozlík lékařský 180 mg, hloh obecný 180 mg, mateřídouška obecná 180 mg, Laminaria 120 mg, rozchodnice růžová 90 mg (odpovídá 18 ml standardizovaného extraktu 4 % rosavinů), kyselina askorobá (antioxidant), kyselina citrónová (kyselina), sorban draselný (konzervant) v denní dávce 15 ml přípravku.
Energetická hodnota na 100g: 1070 kJ / 256 kcal Výživová hodnota na 100g: obsah bílkovin: 0 g, sacharidů: 64 g, tuků: 0 g.

Doporučené dávkování: 1 čajová lžička (cca 5 ml) 3 x za den, užívat nejlépe během jídla s nápojem.
Doporučená doba užívání: 3 – 4 týdny.

Upozornění: Není určeno pro děti do 14 let, těhotné, ani kojící ženy. Nevhodné pro diabetiky. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Nedoporučuje se při individuální nesnášenlivosti některé složky přípravku. Před upotřebením důkladně protřepejte.

Doplněk stravy

Balení: 250 ml

Recenze

Napsat recenzi

Altajský buket Štítná žláza 250ml

Altajský buket Štítná žláza 250ml

štítná žláza, psychika, srdce, cévy, dutina ústní, krk, hlasivky, trávení, imunita, mozek