Balzámy a kondicionéry

TML a.s.

Informace

Výrobci

Nové produkty

Prohlédnuté produkty

Obrázek (192) Zobrazit větší

Recepty Agáthy: Jemný kondicionér Agáty na vlasy "Obnova a ochrana" 350ml

K395

Nový produkt

barvené a poškozené vlasy; jemnost a lesk, pružnost a síla

Více informací

186,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

(Na barvené a poškozené vlasy)

Výtažek ze 17 sibiřských bylinek, plodů bílé moruše, lněného mlíčka a šípkového oleje v nálevu z roztáté vody.


• Bez SLS a parabenů

„Když vlasy Tvé kořenem slábnou a očím nelahodí, neleň a vyleč je podle mé dobré rady, polévajíc je tající vodou“, - radí sibiřská bylinářka Agáta Jermakova.
Jemný kondicionér Agáty obsahuje plody bílé moruše, lněné mlíčko a šípkový olej v nálevu z roztáté vody. Tento kondicionér je speciálně určen na obnovu a ochranu Vašich vlasů. V dávných dobách se v lidové kultuře používala v praxi voda z roztátého sněhu nebo ledu: do chalupy se přinesla velká nádoba sněhu nebo ledu a čekalo se, až roztaje… potom se tato voda použila na ozdravení. Kondicionér, jehož základ tvoří roztátá voda, vytváří velmi jemný základ pro mytí, a rostlinné složky, které mají vyživující a ochranné vlastnosti, obnovují zdraví Vašich vlasů. Plody bílé moruše a lněného mlíčka vrátí Vašim vlasům jemnost a lesk a šípkový olej – pružnost a sílu.


Způsob použití: Naneste kondicionér na umyté vlasy rovnoměrně po celé délce vlasů, nechte 1-2 minuty působit. Opláchněte vodou.

Ingredients: Aqua nivalis, Siberian Herbals Water Complex*, Cetrimonium Chloride, Cetearyl Alcohol, Ceteareth 20, Morus Alba Extract, Linum Usitatissimum Oil, Rosa Canina Fruit Oil, Panthenol, Guar Gum, Citric Acid, Parfum, Kathon.


1 17 sibiřských bylinek: Rhododendron Dauricum, Inula Helenium, Atragene Sibirica, Helichrysum Arenarium, Solidago Dahurica, Erodium Cicutarium, Pedicularis Uralensis, Rubus Saxatilis, Urtica Dioica, Saponaria Officinalis, Chamomilla Recutita, Silene Jenisseensis Willd, Rhodiola Rosea, Artemisia Mongolica, Scutellaria Baicalensis, Polygonatum Odoratum, Lamium Album.

Země původu: Rusko

Balení: 350 ml

Recenze

Napsat recenzi

Recepty Agáthy: Jemný kondicionér Agáty na vlasy "Obnova a ochrana" 350ml

Recepty Agáthy: Jemný kondicionér Agáty na vlasy "Obnova a ochrana" 350ml

barvené a poškozené vlasy; jemnost a lesk, pružnost a síla