5ml

TML a.s.

Informace

Výrobci

Nové produkty

Prohlédnuté produkty

Obrázek Zobrazit větší

Éterický olej Máta peprná 5ml AROMATIKA

K1680

Nový produkt

nevolnost, podporuje mozkovou činnost; problematická a mastná pleť, vrásky, tonizace, osvěžení, plísně , svědění, jako repelent

Více informací

Tento produkt již není na skladě

71,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Použití: na aromaterapii a jako surovina na obohacení kosmetických prostředků.

Olej se získává z čerstvých listů máty peprné. Má tenkou, svěží, povzbudivou, studenou vůni. Ve spojení s jinými oleji je dominantní vůní.

Tento olej je vhodný v kombinaci s éterickými oleji limetky a bergamotu (v poměru 1:1). Tyto směsi olejů je možné použít na obohacení kosmetických výrobků, k masáži, do koupele, aroma lampy. Samostatně olej nenanášet. Pouze ve směsi se základem v poměru 1:7.

Aromaterapie: Nevolnost. Podporuje mozkovou činnost.

Kosmetické prostředky: Na péči o problematickou mastnou pleť. Odstraňuje vrásky. Tonizuje, osvěžuje. Proti plísním. Proti svědění. Jako repelent.

Způsob použití:

1) Aromalampa: 3-5 kapek oleje nebo olejové směsi (na 15 m2).
2) Aroma koupel: 5-7 kapek oleje nebo olejové směsi smíchat s 1 polévkovou lžící emulgátoru (mléko, med, mořská sůl). Trvání procedury 10-20 minut.
3) Sauna: 3-5 kapek oleje nebo směsi smíchat v 500 ml vody
4) Masáž: 5-6 kapek oleje nebo olejové směsi (v rovnoměrném poměru) smíchat s 1 polévkovou lžící rostlinného oleje-základu (jojoba, mandle, broskvové jádra, hroznové semínka a jiné) nebo s krémem.
5) Kosmetické přípravky: 4 kapek oleje nebo směsi smíchat s 10-15 g (ml) základu (rostlinný olej, krém, tonikum, šampon, atd.).

Ingredients: Mentha Piperita Oil

Skladování: Skladujte v dobře uzavřené nádobě, mimo dosah dětí, při teplotě max. do +25oC. Zabraňte kontaktu s přímými slunečními paprsky.

Upozornění: Pouze na vnější použití. Při zasažení očí, opláchnout pod proudem tekoucí vody. Neužívat při nesnášenlivosti složek přípravku. Neaplikovat během prvních 4 měsících těhotenství. Dbejte zvýšené pozornosti při alergické rýmě.

Země původu: Ukrajina

Původ suroviny: Německo

Balení: 5 ml
Recenze

Napsat recenzi

Éterický olej Máta peprná 5ml AROMATIKA

Éterický olej Máta peprná 5ml AROMATIKA

nevolnost, podporuje mozkovou činnost; problematická a mastná pleť, vrásky, tonizace, osvěžení, plísně , svědění, jako repelent