200ml

TML a.s.

Informace

Výrobci

Nové produkty

Prohlédnuté produkty

Obrázek (302) Zobrazit větší

Ostropestřecový olej 100% 200ml ELIT

O006

Nový produkt

játra, cholesterol, detoxikace, trávení, žlučník, srdce, přirozená obranyschopnost

Více informací

172,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Ostropestřec v Bulharsku dosud nazývají „dárek od Panny Marie“ a to z toho důvodu, že ostropestřec obsahuje unikátní látku silymarin.Silymarin má močopudný účinek, díky kterému dochází k pročištění jater od toxických látek. Semena ostropestřce poskytují velmi kvalitní olej, který blahodárně působí na jaterní funkci. Ostropestřec chrání jaterní tkáň před oxidačním poškozením, podporuje detoxikační účinky jater. Pomáhá při trávení, příznivě ovlivňuje funkci žlučníku. Přispívá k udržování zdraví srdce a normálního cukerného metabolismu. Posiluje fyziologickou odolnost organismu vystaveného nepříznivým životním podmínkám, např. při působení stresu, alkoholu, UV-záření, exhalátů z ovzduší.
Systém obrany v lidském těle není dokonalý a ne každý boj vyhraje. Podpořte svoji přirozenou obranyschopnost látkami, které jsou obsažený v ostropestřcovém oleji.
Složení: 100% olej z ostropestřce mariánského (Silybum Marianum).
Energetická hodnota na 100 g: 3696 kJ / 899 kcal. Výživová hodnota na 100 g: obsah bílkovin: 0 g, sacharidů: 0 g, tuků: 99,9 g

Použití: 1 čajová lžička 2 - 3x denně do tepelně neupravených pokrmů nebo k přímé konzumaci. Olej není vyroben z geneticky modifikovaných rostlin.

Upozornění: Není určeno pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Případný kal na dně není na závadu. Tento výrobek podstoupil radiologickou kontrolu. Nedoporučuje se při individuální
nesnášenlivosti některé složky přípravku.

Za studena lisovaný, první lis

Doplněk stravy

Balení: 200 ml

Recenze

Napsat recenzi

Ostropestřecový olej 100% 200ml ELIT

Ostropestřecový olej 100% 200ml ELIT

játra, cholesterol, detoxikace, trávení, žlučník, srdce, přirozená obranyschopnost