10ml

TML a.s.

Informace

Výrobci

Nové produkty

Prohlédnuté produkty

Obrázek Zobrazit větší

Éterický olej Citrón 10ml AROMATIKA

K1677

Nový produkt

posiluje imunitu, viry, protiplísňový a baktericidní účinek, snižuje horečku; mastné vlasy a pokožka hlavy, lupy, zpevnění nehtů, znaménka a pigmentové skvrny, celulitida

Více informací

86,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Použití: na aromaterapii a jako surovina na obohacení kosmetických prostředků.

Olej se získává z kůry čerstvých citrónů. Má jemnou, svěží, tenkou, studenou vůni.

Éterický olej z citrónu můžete nanést samostatně nebo smíchat s rostlinným olejem (z meruňkových jader, hroznových semínek, jojoba a jiné) v poměru 1:7, nebo smíchat s éterickými oleji yzop, majoránka a čajové dřevo (1:1:1:1) a nanést na zrohovatělou pokožku, lámavé nehty. Olej z citrónu můžete smíchat s éterickými oleji levandule, neroli, eukalypt ve stejném poměru (na péči o pokožku a vlasy), nebo s cypřišem, gerániem, bergamotem v poměru 1:1. Tyto směsi můžete používat na obohacení kosmetických přípravků, na masáž, do koupele, aromatizace místnosti.

Aromaterapie: Posiluje imunitu. Působí proti virům. Má protiplísňový a baktericidní účinek. Snižuje horečku.

Kosmetické prostředky: Na péči o mastnou pokožku a vlasy, zpevňuje nehty, odstraňuje znaménka a pigmentové skvrny. Odstraňuje lupy. Posiluje kapiláry a cévy. Proti celulitidě.

Způsob použití:

1) Aromalampa: 4-5 kapek (čistého nebo ve směsi). Trvání procedury 15-20 minut.
2) Aroma koupel: 5-8 kapek na vanu (čistého nebo ve směsi) smíchat s 1 polévkovou lžící emulgátoru (mléko, med, mořská sůl). Trvání koupele 15-20 minut.
3) Sauna: 3-5 kapek na 500 ml vody
4) Masáž: 5-10 kapek (čistého nebo ve směsi) přidat do 1-3 polévkových lžic rostlinného oleje (mandle, broskvové jádra, hroznové semínka a jiné) nebo do krému
5) Kosmetické přípravky: 3-6 kapek nebo ve směsi s jinými oleji na 10 g (ml) základu (rostlinný olej, krém, tonikum, maska, šampon, a jiné)

Ingredients: Citrus Limon Fruit Oil

Skladování: Skladujte v dobře uzavřené nádobě, mimo dosah dětí, při teplotě max. do +25oC. Zabraňte kontaktu s přímými slunečními paprsky.

Upozornění: Pouze na vnější použití. Při zasažení očí, opláchnout pod proudem tekoucí vody. Neužívat při nesnášenlivosti složek přípravku. Neaplikovat na pokožku minimálně 1 hodinu před opalováním. Neaplikovat během chemoterapie. Při použití po datu minimální trvanlivosti může vyvolat alergickou reakci.

Země původu: Ukrajina

Původ suroviny: Německo

Balení: 10 ml

Recenze

Napsat recenzi

Éterický olej Citrón 10ml AROMATIKA

Éterický olej Citrón 10ml AROMATIKA

posiluje imunitu, viry, protiplísňový a baktericidní účinek, snižuje horečku; mastné vlasy a pokožka hlavy, lupy, zpevnění nehtů, znaménka a pigmentové skvrny, celulitida