100ml

TML a.s.

Informace

Výrobci

Nové produkty

Prohlédnuté produkty

Obrázek (296) Zobrazit větší

Amarantový olej (laskavec ocasatý) 100ml ELIT

O110

Nový produkt

antioxidant, kyselina linolová, skvalen, vitamin E

Více informací

Tento produkt již není na skladě

420,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Hlavním tajemstvím zdraví amerických Indiánů byl amarantový olej. Tento olej totiž obsahuje max. 50% kyseliny linolové, která patří mezi nejdůležitější mastné kyseliny. Obsahuje vitamin E a skvalen. Skvalen je součástí buněčných membrán, kde zlepšuje jejich kvalitu a odolnost vůči tepelnému a chemickému poškození. Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Amarant je velmi dobrým antioxidantem. Antioxidanty jsou látky, které chrání buňky před volnými radikály. Olej má příjemnou a bohatou chuť.

Složení: 100% amarantový olej (Laskavec ocasatý, Amaranthus Caudatus)
Energetická hodnota na 100 g: 3 761 kJ / 898,2 kcal. Výživová hodnota na 100g: obsah bílkovin: 0 g, sacharidů: 0 g, tuků: 99,8 g

Použití: 1 - 2 čajové lžičky do tepelně neupravených pokrmů nebo k přímé konzumaci. Olej není vyroben z geneticky modifikovaných rostlin.

Upozornění: Není určeno pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Případný kal na dně není na závadu. Tento výrobek podstoupil radiologickou kontrolu.

Za studena lisovaný, první lis

Balení: 100 ml

Recenze

Napsat recenzi

Amarantový olej (laskavec ocasatý) 100ml ELIT

Amarantový olej (laskavec ocasatý) 100ml ELIT

antioxidant, kyselina linolová, skvalen, vitamin E